Teatersjefene   Rami Chumber og Henrik Due  sjef@kattateateret.no

Teatersjefene

Rami Chumber og Henrik Due

sjef@kattateateret.no

 
 

  Regiassistenter   Viktor Moe Hegerbergog Helena Bailliet-Knutsen

Regiassistenter

Viktor Moe Hegerbergog Helena Bailliet-Knutsen

  Inspisienter   Truls Carlson og Anna Indregard

Inspisienter

Truls Carlson og Anna Indregard

  Kos   Endre Mella, Maiken Jacobsen og Fay Arentz-Hansen

Kos

Endre Mella, Maiken Jacobsen og Fay Arentz-Hansen

 
  Musikk   Selma Flo-Munch og Elias Dalan  musikk@kattateateret.no

Musikk

Selma Flo-Munch og Elias Dalan

musikk@kattateateret.no

  Sceno   Samuel Eikeland, Oda Feen Noreng og Alexander Patiño  sceno@kattateateret.no

Sceno

Samuel Eikeland, Oda Feen Noreng og Alexander Patiño

sceno@kattateateret.no

  Lyd og lys   Ingvild Høydal, Martina Grigorova og Nils Nerhus Rørstad  lydoglys@kattateateret.no

Lyd og lys

Ingvild Høydal, Martina Grigorova og Nils Nerhus Rørstad

lydoglys@kattateateret.no

 
 
  Rekvisitt   Björt Birnir og Hanne Sofie Haugland  rekvisitt@kattateateret.no

Rekvisitt

Björt Birnir og Hanne Sofie Haugland

rekvisitt@kattateateret.no

  Kostyme   Sunniva Johansen Haugene og Tuva Lægreid  kostyme@kattateateret.no

Kostyme

Sunniva Johansen Haugene og Tuva Lægreid

kostyme@kattateateret.no

  Sminke   Ingrid Heck og Martine Wisbech  sminke@kattateateret.no

Sminke

Ingrid Heck og Martine Wisbech

sminke@kattateateret.no

 
  Fest   Kaja Roalseth, Vilhelm Bugge og Gustav Thiis-Evensen  fest@kattateateret.no

Fest

Kaja Roalseth, Vilhelm Bugge og Gustav Thiis-Evensen

fest@kattateateret.no

  Kattarock   Ella og Erlend  kattarock@kattateateret.no

Kattarock

Ella og Erlend

kattarock@kattateateret.no

  Økonomi   Mathea Falkmann Swensson  okonomi@kattateateret.no

Økonomi

Mathea Falkmann Swensson

okonomi@kattateateret.no

 
  Salg og markedsføring   Idunn Ødegård, Emma Marinelli og Jenny Granstrøm  sm@kattateateret.no

Salg og markedsføring

Idunn Ødegård, Emma Marinelli og Jenny Granstrøm

sm@kattateateret.no

  Film og foto   Christine Evjen  filmogfoto@kattateateret.no

Film og foto

Christine Evjen

filmogfoto@kattateateret.no

  Design og web   Astri Elgethun  designogweb@gmail.no

Design og web

Astri Elgethun

designogweb@gmail.no