Teatersjefene   Aurora Gropen og Ella Johanne Devold  sjef@kattateateret.no

Teatersjefene

Aurora Gropen og Ella Johanne Devold

sjef@kattateateret.no

 
 

  Regiassistenter   Filip Emanuel Søgnen Kaloudis og Johanne Akerø

Regiassistenter

Filip Emanuel Søgnen Kaloudis og Johanne Akerø

  Inspisienter   Emily Nerland og Max Hammergren

Inspisienter

Emily Nerland og Max Hammergren

  Kos   Kaja Roaldseth og Helena Bailliet-Knutsen

Kos

Kaja Roaldseth og Helena Bailliet-Knutsen

 
  Musikk   Vilja Hareide Jønnum og Oscar Henrik Partapuoli Goldman  musikk@kattateateret.no

Musikk

Vilja Hareide Jønnum og Oscar Henrik Partapuoli Goldman

musikk@kattateateret.no

  Sceno   Sofie Bjerke Dalheim, Valan Gardowan og Vilhelm Bugge.   sceno@kattateateret.no

Sceno

Sofie Bjerke Dalheim, Valan Gardowan og Vilhelm Bugge. 

sceno@kattateateret.no

  Lyd og lys   Solveig Marie Valderhaug, Viktor Moe Hegerberg og Olav Høye Slåtta  lydoglys@kattateateret.no

Lyd og lys

Solveig Marie Valderhaug, Viktor Moe Hegerberg og Olav Høye Slåtta

lydoglys@kattateateret.no

 
 
  Rekvisitt   Hedvig Vollset og Truls Carlson  rekvisitt@kattateateret.no

Rekvisitt

Hedvig Vollset og Truls Carlson

rekvisitt@kattateateret.no

  Kostyme   Gaute Johnson og Ella Aandal  kostyme@kattateateret.no

Kostyme

Gaute Johnson og Ella Aandal

kostyme@kattateateret.no

  Sminke   Mathea Swensson og Fanny Næss  sminke@kattateateret.no

Sminke

Mathea Swensson og Fanny Næss

sminke@kattateateret.no

 
  Fest   Iris Marie Evdahl, Noureddine Chenafa, Julia Bueso og Olaf Knudsen  fest@kattateateret.no

Fest

Iris Marie Evdahl, Noureddine Chenafa, Julia Bueso og Olaf Knudsen

fest@kattateateret.no

  Kattarock   Idun Kjøl Wiig og Sara Nørbech  kattarock@kattateateret.no

Kattarock

Idun Kjøl Wiig og Sara Nørbech

kattarock@kattateateret.no

  Økonomi   Venil Volla  okonomi@kattateateret.no

Økonomi

Venil Volla

okonomi@kattateateret.no

 
  Salg og markedsføring   Mina Jørgensen Bergem, Rami Chumber og Marie Børmer  sm@kattateateret.no

Salg og markedsføring

Mina Jørgensen Bergem, Rami Chumber og Marie Børmer

sm@kattateateret.no

  Film og foto   Rebekka Jansen  filmogfoto@kattateateret.no

Film og foto

Rebekka Jansen

filmogfoto@kattateateret.no

  Design og web   Adrian Larsen Jalily   designogweb@gmail.no 

Design og web

Adrian Larsen Jalily 

designogweb@gmail.no